Zobacz wyjątkowe klamki czytając nasz katalog

20, kwi 2016 by admin in Uncategorized     , ,   No Comments

Nasza marka od lat interesuje się instalacją samosterujących drzwi przesuwnych w mieszkaniach miejskich. Gwarantujemy nienaganną brygadę, począwszy od samego nakreślenia wrót przez ich skonstruowanie, transport i montaż. Nadprogramowo, wszystkie nasze efekty są zabezpieczone dozgonną gwarancją.

Wyprzedaż naszych wyrobów wykonujemy w obszarze całego kraju. To co charakteryzuje nasze automatyczne drzwi, toteż prestiżowe ich dopracowanie. Motor naszych drzwi przesuwnych został tak zrealizowany iżby zapewnić jak najmniejszą wysokość montażową, dzięki której jest dopuszczalne inteligentne zamaskowanie silnika w elewacji.

Takie rozwiązanie potęguje pozytywy estetyczne wszystkich drzwi. Ponadto filigranowa wielkość montażowa dopuszcza podniesienie wielkości przejścia, a drzwi stają się nader użyteczne.

Za pomocą modułowej kompozycji drzwi jesteśmy w stanie zdecydowanie przyciąć tok adaptacji montażu. Ogromną wartością naszych drzwi stanowi uniwersalna płyta montażowa, jaka zezwala na zahaczenie silnika na wszelakim okazie ścian bądź fasad. Już teraz inwitujemy Ciebie do naszych salonów, w jakich mieści się ogromna gama naszych towarów.

Z nami uda się Tobie wytypować świetne drzwi bezwolne przesuwne do wszelkiego lokum.