Sprawdź nieograniczenie wielki asortyment szyldów

19, kwi 2016 by admin in Uncategorized     , , ,   No Comments

Zachęcamy ciepło Państwa do kupna wzorowego zestawu, uchwytu z rozetą.

Tenże rarytasowy zestaw zapewne przyda się Tobie do wrót toaletowych, lecz może poskutkować oraz do wrót wewnętrznych. Uchwyt tudzież rozeta w całości została okryta wysoce markowym metalem bez żadnych elementów plastikowych. Do pakietu przyłączamy także bolec w gabarycie uniwersalnym także komplet śrub montażowych, do których dołączono wkręty a śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór którego, wchodzi uchwyt tudzież rozeta, istnieje możliwość doboru rozety z wkładką na klucz, lub izolacją do drzwi toaletowych. Nasze uchwyty dodatkowo rozety posiadają bajkowe wykończę, w kolorystyce satyny czy chromu. Do wszelkiego modelu uchwytów, nasza marka dorzuca roczną porękę.

Cały komplet możemy do Państwa wysłać w harmonijnym puzdereczku. Nasze klamki wyróżnia kapitalne połączone z wyjątkowo przystępną sumą na rynku. Bezzwłocznie dziś zapraszamy Państwa do nabytku. Zamówienie wolno zdać za pośrednictwem naszej strony internetowej na której powinno się wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy lub telefonując na poniższy numer telefonu. Gorąco namawiamy.