Sprawdź asortyment przyczep do samochodów ciężarowych.

18, kwi 2016 by admin in Uncategorized     , , , ,   No Comments

Nasza firma od lat specjalizuje się w fabrykowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są konstruowane z pomyślnej marki substancji. Zadbaliśmy o niepokaźne niuansy. Burty naszych przyczep są glinowe zaś, powierzchnia transportowa przyczepy została zaprojektowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym w dodatku, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są tworzone z szlachetnej gatunkowości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też zespolenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Dodatkowo, w każdej z przyczep są zainstalowane zaczepy ładunkowe, tak aby w nośny środek było można przesyłać wszelkich podtypów materiałów.

Na szczególne obstalunki doprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest zaopatrzona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu rozwiązaniu nasze przyczepy mogą jednocześnie służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej kontroferty rekomendujemy przyczepę uchylną, uwzględniającą sekwencje siłownika hydraulicznego, wówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do przemieszczania środków lokomochi, ponadto do przewoźnictwa wszystek automatów specjalistycznego użytku.

Namawiamy Państwa do zapoznania się z supernowoczesną kontrofertą i skorzystania z wyprzedaży.