Spółka Hörmann – bramy garażowe

14, gru 2017 by admin in Domostwo     , ,   No Comments

Firma Hörmann od lat pasjonuje się dziedziną budowlaną a także bywa najogromniejszym wytwórcą bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Spółka Hörmann jest spółką rodową działającą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi warunek najdoskonalszych rozstrzygnięć oraz najwyższej klasy towarów.

Spółka Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwartą generację wnuków i prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna centrala spółki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza biurami centrali, znajdują się też przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, firma ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości spółka angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o posiada rozległą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego obwodu. Poświadcza ona szybki oraz profesjonalny serwis oraz zapewnia odpowiednią, specjalistyczną obsługę klienta.