Remontujemy kuchnię w naszym mieszkaniu

19, lut 2015 by admin in Domostwo     ,   No Comments

W jaki sposób zrealizować remont kuchni małym kosztem i atrakcyjnie.

Tej zimy oczekuje mojego męża reorganizacja kuchni w naszym miejscu. Dworek wznosiłam dawno wcześniej, przeto wszystko w owym już zdążyło się popsuć i zalicza się do reorganizacji, ale postanowiłam zacząć od remontu kuchni, a w dalszej sekwencji remont łazienki. Kuchnia wpierw, gdyż ale w tej części domu przebywam bezmiar czasu. Jest ona złączona z jadalnią i wszyscy zaproszeni ludzie zamiast urzędować w saloniku chodzą ze mną do kuchni i właśnie w tym miejscu przyjmuję w efekcie gości.

Tak więc nie tylko, iż przebywam tutaj ogrom czasu, to na dodatek powinno to być miejsce możliwe do pokazania.

Zdecydowałam, iż podmienię zlewozmywak na inny, baterię nad nim i nade wszystko zamontuję inne zabudowanie meblami, a wespół z zlewem sprzęcior do mycia garnków i kuchenkę gazową oraz zamrażarkę wbudowane w zestaw mebli kuchennych. Zatem okaże się to przebudowa totalna naszej kuchni, jaka zyska w ten sposób totalnie nowiutki image. Nabyłam umeblowanie w tonacjach brązowych i beżowych, ale flizy na murach i na ziemi będą pomarańczowo-żółte.

Zainicjować remont należy od zakupienia mebli, gdyż na owe długo się wyczekuje, i później da się napocząć przyklejanie kafli na ziemi i nad zlewem i malowanie ścian. Po malowaniu wejdzie stolarz i po jego robocie kuchnia okaże się totalnie nieszablonowa Jedynym defektem okaże się fakt, iż pokój jadalny koło owej dziewiczej kuchni wyglądać będzie wyraźnie nie najlepiej i w następnej kolejności będę musiała przeistoczyć także jej aranżację.