Akademia Smaku Bosch: Laureat prestiżowej nagrody

16, gru 2023 by admin in Zdrowie i uroda     No Comments

Akademia Smaku Bosch: Laureat prestiżowej nagrody

Od wielu lat marka Bosch jest kojarzona z najwyższą jakością i innowacyjnością w dziedzinie sprzętu AGD. Firma ta nie tylko dostarcza produkty, które ułatwiają codzienne życie, ale również angażuje się w rozwój kulinarny swoich klientów poprzez organizację Akademii Smaku. W 2020 roku akademia ta została uhonorowana prestiżowym tytułem „Najlepszej Szkoły Kulinarnej” przez magazyn gastronomiczny Gault&Millau.

Historia Akademii Smaku Bosch

Pomysł stworzenia Akademii Smaku powstał już w latach 90., gdy firma Bosch rozpoczęła współpracę z renomowanymi szefami kuchni oraz ekspertami ds. zdrowego odżywiania. Celem było przekazywanie klientom informacji na temat właściwej diety oraz sposobów przygotowywania posiłków.

Jednak dopiero w 2013 roku pomysł ten nabrał realnych kształtów dzięki otwarciu pierwszego Centrum Szkoleniowego dla Klientów firmy Bosch we Frankfurcie nad Menem. Od tego czasu liczba centrów wzrosła do ponad dwudziestu na całym świecie, a sama nazwa zmieniona została na bardziej adekwatną – Akademia Smaku Bosch.

Oferta Akademii Smaku

Akademia Smaku Bosch oferuje szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów dla amatorów gotowania oraz profesjonalistów. Wśród nich znajdują się m.in.: kursy kulinarnych podstaw, specjalne zajęcia dla dzieci, a także zaawansowane szkolenia z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu AGD marki Bosch.

Każde ze spotkań prowadzone jest przez doświadczonego instruktora, który dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami. Szkolenia odbywają się na najwyższym poziomie dzięki współpracy z renomowanymi restauracjami oraz firmami gastronomicznymi.

Nagroda Gault&Millau

Gault&Millau to prestiżowy magazyn gastronomiczny uważany za jedno z najbardziej wpływowych pism kulinarystycznych na świecie. Co roku przyznaje on nagrodę „Najlepszej Szkoły Kulinarnej”, która trafia tylko do najlepszych placówek edukacyjnych o wysokim standardzie nauczania i jakości usług.

W 2020 roku ta cenna nagroda przypadła właśnie Akademii Smaku Bosch – pierwszej niemieckiej akademii uhonorowanej tym tytułem. Decyzja jury była uzasadniona nie tylko bogatą ofertą szkoleń, ale również wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu AGD marki Bosch w procesie nauki.

Wnioski

Akademia Smaku Bosch to nie tylko miejsce dla pasjonatów gotowania, ale także inwestycja w zdrowy styl życia. Dzięki współpracy z ekspertami ds. żywienia oraz wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu AGD, uczestnicy mogą nauczyć się przygotowywać posiłki w sposób bardziej świadomy i efektywny.

Prestiżowa nagroda Gault&Millau jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług oferowanych przez Akademię Smaku Bosch oraz jej znaczącej roli we wspieraniu rozwoju kulinarnego klientów firmy. To kolejny dowód na to, że marka ta pozostaje liderem w swojej branży i stale dąży do doskonalenia swoich produktów oraz działań edukacyjnych.